Renevo największym sprzedawcą inwerterów Huawei na Allegro!

mi-3

Renevo największym sprzedawcą inwerterów Huawei na Allegro!

Renevo w III i IV kwartale 2021 r. było największym sprzedawcą (ponad 45% wartości sprzedaży) inwerterów marki Huawei na Allegro* – największej platformie e-commerce w naszej części Europy. Styczeń 2022 r. nie przynosi zmian na pozycji lidera. Renevo wciąż nr 1!

Renevo rozpoczęło sprzedaż inwerterów marki Huawei poprzez Allegro w styczniu 2021 r. We wrześniu, jak i w całym III kwartale, stało się ich największym sprzedawcą w tym serwisie. W IV kwartale 2021 r. Renevo odpowiadało już za ponad 45% wartości sprzedaży inwerterów marki Huawei na Allegro. Początek 2022r. nie zapowiada zmian na pozycji lidera.

Cieszymy się bardzo, że na najlepsze inwertery na rynku możemy zaoferować najlepsze na rynku ceny. – mówi Kamil Krasoń, prezes Renevo. Seria Huawei SUN2000 KTL posiada najwyższe parametry sprawności oraz bezpieczeństwa w swojej kategorii. Chcemy mieć w naszej ofercie tylko takie produkty. Dzięki naszym cenom oraz pełnej dostępności produktów Huawei klienci nie musieli iść na kompromis w kwestii jakości, bezpieczeństwa.

Renevo to polski dystrybutor i producent komponentów do budowy elektrowni fotowoltaicznych. Oprócz inwerterów HUAWEI, w ofercie Renevo znajdują się panele fotowoltaiczne RENEVO, japońskie panele fotowoltaiczne LEAPTON, magazyny energii Huawei oraz akcesoria do instalacji PV.