Kariera

  • Dołącz do zespołu Renevo, aby rozwijać kompetencje w wybranym przez siebie obszarze

    Jeśli wierzysz, że przyszłość naszej planety jest w naszych rękach, a przestawiając się na odnawialne źródła energii pracujemy na lepsze i dłuższe życie dla nas i przyszłych pokoleń – dołączenie do zespołu Renevo to świetny krok.

Aktualne oferty pracy

Brak aktualnych ofert pracy

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kariera@renevo.eu z dopiskiem: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Renevo sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Dietla 50, 31-039 Kraków, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla bieżącej lub przyszłej rekrutacji”.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kariera@renevo.eu.

Renevo sp. z o.o.

Renevo to dystrybutor najwyższej jakości produktów dla sektora OZE

W naszej stałej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne, falowniki, magazyny energii, ładowarki EV, turbiny wiatrowe oraz akcesoria fotowoltaiczne. Sprzedajemy produkty renomowanych marek – m. in. Leapton, Jinko, JA Solar, DAS Solar, Tongwei, Huawei, FoxESS, Sungrow, Sofar oraz Goodwe, pochodzące wyłącznie z oficjalnej europejskiej dystrybucji.

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 250 000 zł – opłacony w całości. Korzystając z Serwisu oraz Platformy Sprzedażowej akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności.