Dostawy i spedycja

Dostawy i spedycja

Skąd wysyłamy zamówione towary?

Większość zamówień realizujemy z naszego Centrum Dystrybucyjnego, znajdującego się w Modlniczce koło Krakowa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, współpracujemy z wieloma dystrybutorami w Polsce, Niemczech, Republice Czeskiej oraz na Węgrzech. Niektóre wysyłki realizujemy wprost z ich magazynów, dzięki czemu eliminujemy koszt podwójnej wysyłki oraz skracamy czas realizacji zamówienia.

Dokąd wysyłamy zamówione towary?

Zamówione u nas towary wysyłamy pod dowolny adres znajdujący się na terytorium Polski, krajów członkowskich Unii Europejskiej oraz innych krajów europejskich nie będących członkiem UE.

Najpopularniejszym sposobem wybieranym przez naszych Klientów jest dostawa na docelowe miejsce inwestycji, dzięki której zarówno czas jak i koszt spedycji są ograniczone do minimum. W ten sposób zamówione towary nie są przesyłane przez siedzibę lub magazyn Klienta, co eliminuje pracę związaną z przepakowaniem towaru, a także ewentualne problemy z organizacją własnego transportu z magazynu pod adres Inwestora.

W przypadku stałej współpracy dostosowujemy nasze dostawy do harmonogramu Państwa projektów. W ten sposób nasi Klienci eliminują koszty magazynowania – towary są dostarczane zgodnie z koncepcją JIT (Just In Time).

Dostępne sposoby i koszt dostawy

Zależy nam na tym, by nasze produkty dotarły na miejsce docelowe w takim stanie, w jakim opuściły fabrykę – idealnym i nienaruszonym.

W zależności od rodzaju, wielkości oraz wagi zamówionych produktów, oferujemy następujące sposoby dostawy na terenie Polski:

Przesyłka kurierska – InPost
Przesyłki o wadze do 20 kg dostarczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych, w cenie 39 PLN + VAT

Spedycja paletowa krajowa – europaleta SuuS
Przesyłki o wadze powyżej 20 kg, dostarczane zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, w cenie 299 PLN + VAT

Spedycja paletowa zagraniczna
Przesyłki o wadze powyżej 20 kg, czas trwania oraz koszt dostawy kalkulowany indywidualnie

Spedycja kontenerowa
Przesyłki o wielkości do 24 europalet, czas trwania oraz koszt dostawy kalkulowany indywidualnie

Przesyłki zagraniczne są wyceniane indywidualnie. W razie pytań prosimy o kontakt.

Wysyłka do krajów nie będących członkami UE

W przypadku wysyłki do krajów europejskich nie będących członkami Unii Europejskiej, naszym stałym Klientom oferujemy wsparcie w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów celno-skarbowych.

Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Odbiór własny z centrum logistycznego

Jeśli dysponujecie Państwo własnymi środkami transportu, zapraszamy do skorzystania z możliwości odbioru zakupionych towarów wprost z naszego centrum logistycznego w Modlniczce koło Krakowa.

Wybierając tą opcję, prosimy mieć na uwadze że:

  • Odbiór własny z centrum logistycznego jest możliwy w dni robocze w godzinach 8:00-19:00
  • Odbiór własny dotyczy zamówień paletowych i może być realizowany wyłącznie przy użyciu pojazdów przystosowanych do odbioru towarów bezpośrednio z rampy załadunkowej
  • Wymagana jest wcześniejsza awizacja i przesłanie informacji na temat pojazdu oraz bezpośredniego kontaktu do kierowcy 
  • Koszt odbioru własnego to 49 PLN netto za każdą wydaną paletę – jest to koszt przygotowania i odpowiedniego zabezpieczenia wydawanych towarów
Bezpieczeństwo przesyłki

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo przesyłki, pakujemy panele korzystając z autorskiego rozwiązania IronPack:

  • Każdy pojedynczy panel zapakowany jest w zabezpieczającą tekturę ochronną.
  • Zamówioną ilość paneli umieszczamy wewnątrz specjalnego, usztywniającego i zabezpieczającego stelażu, w którym są one foliowane i zabezpieczane taśmami.
  • Stelaż z panelami trafia następnie na europaletę, a cała konstrukcja jest ponownie otoczona folią termokurczliwą i dodatkowo zabezpieczona taśmami.
  • Cała konstrukcja trafia do dostosowanych specjalnie do transportu naszych paneli vanów, którymi dowożona jest na miejsce instalacji bądź inne wskazane przez Klienta miejsce.
  • Jak do tej pory 99.2% naszych produktów dostarczonych zostało do naszych klientów w nienaruszonym stanie.

Każda przesyłka opuszczająca nasze centrum dystrybucyjne jest ubezpieczona. W wypadku uszkodzenia w transporcie wszystkie koszty pokrywamy z ubezpieczenia.

Zwrot wadliwych produktów

Wszystkie produkty w naszej ofercie są towarami fabrycznie nowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nie uległy one uszkodzeniu w trakcie magazynowania oraz na każdym etapie transportu.

Jeżeli powodem zwrotu jest wada produktu bądź uszkodzenie powstałe w trakcie transportu, gwarantujemy bezpłatną wymianę uszkodzonych produktów na nowe.

Jeśli Państwa zamówienie okazało się niekompletne lub wadliwe, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu dzwoniąc do nas na nr. tel. +48 123 110 315 lub wysyłając do nas wiadomość e-mail na adres renevo@renevo.eu

W takim przypadku na własny koszt zorganizujemy odbiór wadliwych produktów, a także pokryjemy wszelkie koszty ponownej wysyłki.

W naszej stałej ofercie nie ma produktu, którego szukasz?

Żaden problem - na zamówienie dostarczymy niemal każdy model dostępny na rynku!

Renevo sp. z o.o.

Renevo to dystrybutor najwyższej jakości produktów dla sektora OZE

W naszej stałej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne, falowniki, magazyny energii, ładowarki EV, turbiny wiatrowe oraz akcesoria fotowoltaiczne. Sprzedajemy produkty renomowanych marek – m. in. Leapton, Jinko, JA Solar, DAS Solar, Tongwei, Huawei, FoxESS, Sungrow, Sofar oraz Goodwe, pochodzące wyłącznie z oficjalnej europejskiej dystrybucji.

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 250 000 zł – opłacony w całości. Korzystając z Serwisu oraz Platformy Sprzedażowej akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności.